Blog s články na téma půjčky:
Banner – Rychlá půjčka, rychlé nebankovní půjčky bez registru a na směnku

Největší trh půjček na českém internetu:
Bankerat půjčky

Vyřešte své finance oddlužením fyzických osob

Červen 28th, 2012 by wireen Leave a reply »

Máte finanční problémy, které jsou už tak velké, že vám hrozí exekuce? Nemáte peníze a nikde vám už nepůjči? Možná je pro vás jedinou možností Osobní bankrot. Ten si můžete vyřídit a tím zachránit svůj majetek. Výhodou bankrotu je především to, že pokud podáte žádost o bankrot, tak se automaticky zbavíte exekuce. Po celou dobu soudního řízení na vás exekutor nemůže. Mnoho lidí se dostane do těchto problémů, protože dnešní doba umožňuje nespočet půjček. Lidé mají rádi krásné zboží a jejich získání je jednoduché. Problémem může být i ztráta zaměstnání. Mnoho lidí se dostane do finančních problémů, když ztratí svoje zaměstnání, tím pádem nejsou schopni splácet své dluhy.

Oddlužení je možná jedno z řešení, jak zachránit svůj majetek, avšak ne každý jej dostane. Osobní bankrot podmínky jsou předem dané a dlužník je musí splnit. Pokud nesplňuje jednu část podmínek, soud vám bankrot neschválí. Další z podmínek je, že dluhy nesmí být z podnikatelské činnosti. Dlužník musí mít dostatek příjmů. Musí minimálně 30% uhradit ze svého příjmu. Musí mu také zůstat životní minimum. Z tohoto minima dlužník žije 5 let.

Insolvence fyzických osob je jednou z možností jak zachránit svůj majetek. Dlužník má na výběr, jak bude splácet své dluhy. První možnost je rozprodání majetku a druhou možností je splácení z měsíčního příjmu. Po celou dobu bankrotu musí dlužník odevzdávat veškeré ostatní příjmy, dědictví apod. Po 5 letech je dlužník osvobozen od dluhů a může začít nový život.

Advertisement
Skopírujte a vložte kód níže
Email a IM
WWW kód
Fóra
Nebankovní rychlá půjčka

Napsat komentář

Katalog PřidatOdkaz TOPlist

NAVRCHOLU.cz

CZIN.eu.