Blog s články na téma půjčky:
Banner – Rychlá půjčka, rychlé nebankovní půjčky bez registru a na směnku

Největší trh půjček na českém internetu:
Bankerat půjčky

Oddlužení fyzických osob je řešení při finančních problémech

Srpen 31st, 2012 by wireen Leave a reply »

Vzali jste si půjčky, které vám přerostly přes hlavu? Přišlo vám oznámení o exekuci? Čekáte každým dnem, kdy u vás zaklepe exekutor a vezme vám majetek? Pokud ano, je tu řešení. Stát umožňuje tzv. osobní bankrot. Je to možnost sjednocení všech půjček do jedné. Od roku 2008, kdy bylo zákonem umožněno tento způsob oddlužení, jej využilo již několik lidí, kteří se dostali do nepříjemné finanční situace. Pokud se rozhodnete si bankrot vyřídit, musíte vědět, že jsou i zákonem dány podmínky. Pro vyřízení bankrotu musíte požádat příslušný krajský soud, který řeší i insolvenční řízení. Další z podmínek je pravidelný měsíční příjem, který vám zajistí vaše zaměstnání. Avšak vaše příjmy musí pokrýt jak životní minimum, tak minimálně 30% měsíčního splácení všech půjček. Vaše dluhy nesmí být z podnikání. Při žádost o oddlužení musíte předložit také návrh, jak by mělo oddlužení vypadat. Podle toho se soud řídí, jestli budete schopni splácet i během oddlužení.

Insolvence fyzických osob a doba, která připadá na oddlužení je 5 let. Během této doby žijete ze životního minima. To je u každého odlišné. Odvozuje se to od počtu dětí a výši měsíčního příjmu. Pokud dostanete povolení na bankrot, musíte také předkládat přehled o příjmech a výdajích a veškeré daňové přiznání. Pokud budete mít i vedlejší příjmy musíte odvádět i tyto výdělky. Finanční půjčky jsou pro mnoho lidí, jediné řešení, jak si splnit sny. Je tu, ale i možnost, že vám mohou znepříjemnit život.

Bankrot fyzické osoby umožňuje výběr, jak uhradíte své dluhy. Je na výběr dvojí způsob. Prvním způsobem je rozprodání majetku, který pokryje výši pohledávek věřitelů. Dalším způsobem je odvádění měsíční částky z příjmu. Ať už se rozhodnete o bankrot, musíte se smířit s 5 letým minimem, ale s klidným spánkem, že vám nehrozí exekuce.

Advertisement
Skopírujte a vložte kód níže
Email a IM
WWW kód
Fóra
Nebankovní rychlá půjčka

2 comments

  1. pan Anderson napsal:

    Am peníze věřitele, nabízím úvěr po celý den, nabízím i osobní půjčky a
    podnikatelský úvěr, a nabízím krátkodobé i Lond termínovanou půjčku, takže pokud jste
    zájem, není problém, chci, abyste, kontaktujte mě teď přes můj e-mail
    Adresa (georgeanderson.loanfirm255@gmail.com)

Napsat komentář

Katalog PřidatOdkaz TOPlist

NAVRCHOLU.cz

CZIN.eu.